دو نخود در غلاف بازاریابی آنلاین: SEO و CRO

سئو و بهینه سازی سایت امروزه به یکی از مهم ترین بخش های دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است. در این وبلاگ به توضیح در این باره می پردازیم

دو نخود در غلاف بازاریابی آنلاین: SEO و CRO

سئو سایت
دو جنبه بسیار مهم در هر استراتژی دیجیتال موفق وجود دارد:

 • SEO بهینه‌سازی موتور جستجو
 • CRO بهینه‌سازی نرخ تبدیل

بنابراین اگر این دو در کنار هم باشند و به موازی با یکدیگر برای رسیدن به یک هدف مشخص پیش بروند، سایت به‌صورت ارگانیک به موفقیت خواهد رسید. ازنظر تئوری، بهینه‌سازی باهدف بهبود تجربه کاربری انجام می‌گیرد، دقیقاً همان چیزی که گوگل هنگام رتبه‌بندی خود به آن توجه می‌کند؛ بنابراین اگر در حال آزمایش و بهینه‌سازی سایت در این زمینه (بهبود تجربه کاربری) هستید به‌زودی باید شاهد بالا رفتن رتبه خود باشید. از سوی دیگر خود سئو روی تمام قوانینی کار می‌کند که موتورهای جستجو برای رتبه‌بندی سایت وضع کرده‌اند. اگر در یک آزمایش واقعی بتوانید SEO و CRO را به شکلی منسجم و هماهنگ پیش ببرید، به‌طور حتم در کسب‌وکار خود موفق خواهید شد.

درواقع بهینه‌سازی موتورهای جستجو و بهینه‌سازی نرخ تبدیل مانند دو نخودفرنگی در یک غلاف هستند که تحت عنوان بهینه‌سازی شناخته می‌شوند. به همین دلیل بر آن شدیم تا در مورد چگونگی همکاری این دو در کنار یکدیگر صحبت کنیم تا بهتر بتوانید از سئو خود نتیجه بگیرید. با ما همراه باشید.

 برای آشنایی بیشتر با بهینه سازی سایت مقاله سئو چیست را مطالعه کنید.

چندراه برای ادغام SEO با CRO

SEO و CRO هرکدام تاکتیک‌های خاص خود را دارند، اما می‌توان با استفاده از چند روش آن‌ها را باهم ادغام کرد و در تجارت آنلاین خود با موفقیت‌های بیشتری روبرو شد.

 • چیزهای ساده را حفظ کنید!
 • محتوای مرتبط ایجاد کنید
 • عناوین روشن و هوشمندانه به کار ببرید
 • محتوای بصری جذاب ایجاد کنید
 • زمان بارگیری صفحات سایت را بهبود بخشید

در ادامه جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه خواهیم داد. با توجه به نکات بالا، باید اشاره‌کنیم که بسیاری از شکست‌های بازاریابی از موارد پیچیده و غیرقابل فهم سرچشمه می‌گیرند. هرچه چالش‌های پیش روی مشتری و مخاطب پیچیدگی بیشتری داشته باشد ذهن او نیز اصطکاک بیشتری در مقابل خرید و استفاده از خدمات ایجاد می‌کند؛ بنابراین محیط سایت خود را تا حد امکان ساده نگه‌دارید. به‌عنوان‌مثال:

 1. لینک‌ها را کاهش دهید
 2. هدف واضحی داشته باشید
 3. اطلاعات واضح و دقیق بدهید
 4. محتوای منسوخ‌شده را از سایت حذف کنید

ایجاد محتوای مناسب مؤثرترین راه برای ادغام سئو و نرخ تبدیل است. وقتی افراد به دنبال پاسخ یک سؤال و یا رفع ابهامی باشند، معمولاً چندین کلمه را در بخش جستجو تایپ می‌کنند، اگر شما کسی باشید که از آن کلمات و موضوعات مرتبط با آن در مطالب سایت خود بهره برده‌اید، احتمالاً یکی از نتایج جستجویی که برای مخاطب نمایش داده می‌شود سایت شما خواهد بود، بنابراین می‌توان گفت کلمات کلیدی به‌عنوان کلید موفقیت در رتبه‌بندی سایت هستند و نباید از آن‌ها غافل شد. بدین شکل با تولید محتوای مرتبط نه‌تنها نظر موتورهای جستجو را جلب کرده‌اید که مخاطب را به پاسخ سؤال رسانده‌اید و نرخ تبدیل خود را بالابرده‌اید.

اگر بخواهیم نتیجه‌گیری کنیم باید بگوییم CRO و SEO واقعاً مانند یک بازی هستند؛ باید فکر کنید و در قدم بعدی راه‌حلی را کشف کنید که بتوان با پیاده‌سازی آن با یک تیر، دونشان زد و سئوسایت و نرخ تبدیل را هم‌زمان پیش برد. در صورت استفاده صحیح و استراتژیک از راه‌کارهایی که به ذهنتان می‌رسد، هرکدام می‌تواند باعث افزایش کارایی و قدرت دیگری شود و نهایتاً سود زیادی از تلاش خود می‌برید.

خرید بک لینک یکی از مهم ترین بخش های بهینه سازی به شمار می رود. برای خرید بک لینک کلیک کنید.

سئو با خرید بک لینک

ازآنجایی‌که هنوز هم بسیاری سئو را تفکیک‌شده از نرخ تبدیل می‌دانند، بهتر است صاحبان مشاغل و بازاریابان آنلاین و حتی سئوکاران را با تعریف جدیدی از این دو آشنا کنیم: سئو ترافیک بیشتری را به سمت سایتتان سوق می‌دهد، در مرحله بعد با استفاده از CRO می‌توانید مخاطبانی که ترافیک را با بازدیدهای خود بالابرده‌اند را بیابید سپس معاملات خود را انجام داده و به اهداف خود برسید. موفق باشید.

قیمت سئو را اینجا بخوانید: https://seoarzan.ir/seo-pricing

۰ ۰
تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد